Svadby sú dobrý biznis

Keď si začnete chystať a plánovať svadby, pozriete si rôzne cenníky fotografov, kameramanov, vizážistov, kaderníčok, tak zistíte, že všetko s prívlastkom SVADOBNÉ má u nich pridanú hodnotu, čo sa týka ceny za to. Že keď sa niečo nazýva – SVADOBNÉ náušnice, tak už za ten jeden jednoduchý prívlastok to získava na hodnote. Nie je to niečím výnimočné, ani sa to veľmi neodlišuje od obyčajných náušníc, ale proste sú SVADOBNÉ a tým ich to robí drahšími. Na toto si dávajte pozor, pretože pri voľbe tých pravých vecí, ktoré sú na svadbe určené veľmi neušetríte. svadobný pár.jpgHľadajte alternatívy ako sa vyvliecť spod nadvlády predávajúcich a obchodníkov, ktorí chcú na vás zbytočne veľa zarobiť len za prívlastok SVADOBNÝ/SVADOBNÉ/SVADOBNÁ. Je to naozaj nemysliteľné, aby obyčajné veci boli o toľko drahšie. Na tomto sa zarába, pretože ľudia sú nostalgický a doprajú si. Radšej si kúpia drahé, kvalitné veci, veď svadba je len raz za život, tak si to dovoľme, keď môžeme. Veď kedy inokedy si dovolíme si také niečo kúpiť ako keď nie teraz. Už sa to nebude opakovať, je to jedinečné, tak si to kúpme. Naozaj je to riadny biznis pre obchodníkov.
Možno by sa mohlo zdať, že aj Vianoce sú biznis pre obchodníkov, ale tie už strácajú svoje čaro, keďže každý obchodník už chce vianočné veci predávať od septembra. Je to zbytočne skoro a ľuďom to skôr lezie na nervy ako keby ich to donútilo skôr kupovať také veci. svadobná výzdoba.jpg
Preto keď budete organizovať niekomu alebo dokonca sebe svadbu, dávajte si dobrý pozor na to, čo kupujete a za akú cenu. Možno sa vám to nebude zdať, že však čo, je to len päť eur, ale v konečnom dôsledku, keď to napočítate, tak to môže vyjsť pekný peniaz. Len za to, že ste si poriadne nepozreli všetky ceny a zaplatili ste zbytočný príplatok za prívlastok SVADOBNÝ. Nezabúdajte na to. Môže vás to vyjsť pekne draho.