Moderný spôsob osvetlenia

Nemôžete si rozsvietiť, pretože vaša drahá polovička ešte spí a vy stopercentne viete, že váš obľúbený kúsok tu niekde musí byť. inštalovaťled pásy do skrine je nielen praktický spôsob, ako zabezpečiť, že na vaše oblečenie uvidíte aj uprostred noci, ale jedná sa aj o veľmi moderný spôsob osvetlenia.

osvětlení

Diódové prúžky môžete inštalovať do jednotlivých poličiek a pomocou skriňového spínača zabezpečiť, že sa rozsvieti zakaždým, keď otvoríte dvierka. Druhý a veľmi moderný spôsob je inštalovať tieto modely osvetlenie priamo do šatníkovej tyče. Najprv budete potrebovať kruhový profil. Svojim tvarom je priamo predurčený k tomu, aby ste naň zavesili ramienka. Na spodnej strane je drážka,do ktorej jednoducho vložíte diódový prúžok požadovanej farby a odtieňa.

Pre osvetlenie skrini je postačujúci model prúžku s nízkou až strednou svietivosťou v závislosti na výške a hĺbke políc. Profil jednoducho upevníte do skrine pomocou bočnéhozávesu.Ak je tyč dlhšia, je lepšie ju ešte v stredu uchytiť stredovýmzávesom,aby nedochádzalo k prehýbaniu tyče.

Rozsvietenie diódového prúžku možno elegantne vyriešiť pomocou snímačov, ktoré sa pri otvorení skrine zopnú. Využiť môžete klasický skriňovýspínač alebo skriňový spínajúci samávnutím.
Napájanie snímačov aj prúžkov je 12 V. Vybrať si môžete zo širokejškály.

Do jedného zdroja môžete zapojiť všetky svetelné modely umiestnené v policiach aj v šatníkovej tyči. Pri zdrojoch všeobecne platí, že je nutné dodržať rezervu vo výkone minimálne 20%. Pre príklad: Osvetlenie úložného priestoru je ideálne riešenie napríklad pri kuchynských liniek alebo šatníkových skríň. Pri otvorení skrine sa jednoducho rozsvieti svetlo a ľahko tak osvetlíte vnútorný priestor. Poradíme vám, ktoré komponenty budete potrebovať na osvetlenie políc a ako je ľahko nainštalovať.

digitální pásek

Na osvetlenie skríň postačí diódové prúžky s nízkou až strednou svietivosťou v závislosti na výške a hĺbke políc. Pri osvetľovaní skríň môžete popustiť uzdu svojej fantázie a vybrať si z niekoľkých farieb a odtieňov svetla. Ak zvolíte klasickú bielu farbu, musíte sa ešte rozhodnúť, či chcete odtieň teplé, denné alebo studené biele. Vo väčšine prípadov volia zákazníci modely v dennom odtieni.