Dirigujeme orchester svetiel, farieb a hudby

Prenesme sa do ríše rozprávok, alebo fantastických filmov, urobme radosť deťom a samozrejme aj sami sebe, sledujúc ich rozžiarené očká pri pohľade na náš rozprávkový dom, byt, alebo záhradu vysvietenú led pásmi ! Ak im k tomu prečítame rozprávkový príbeh, alebo pustíme slávnu filmovú Popolušku, oči malého človiečika budú žiariť rovnako ako nádhera led osvetlenia. Chcete prekvapiť partnera pri jeho výročí, oživiť oslavu s priateľmi, dodať eleganciu a lesk vášmu príbytku ? Chcete sa vyrovnať susedom, alebo ich aj prekonať vo svetelnofarebných fantáziách a vynaliezavosti s akou si vyzdobujú svoje domy v čase zimných sviatkov, najmä Sviatkov vianočných ? A čo tak prekvapiť vlastných potomkov svetelným Mikulášom, Dedom Mrázom, či Santa Klausom, ktorý aj so sobím záprahom práve pristál na streche vášho domu, so saňami plnými darčekov?

led pás

Nie je nič ľahšieho, než vytvoriť tieto zázraky pomocou led pásov. Svetelné led pásy sa dajú ľahko nainštalovať, upevniť na najrôznejšie podklady, sú pružné, vytvoríte z nich nielen Mikulášov a sobov, ale ľubovoľné postavy, alebo najrôznejšie fantastické tvary, príp. si len vkusne orámujete línie vášho domu a značne tým zvýšite jeho eleganciu, zvlášť v zimnom období, keď je málo svetla. Led pásy sú ľahko deliteľné nožnicami, dajú sa nalepiť na rôzne povrchy, skracovať i predlžovať. Je možné ich vlepiť do hliníkového profilu a ten prichytiť na podklad. Takto dosiahnete lepším chladením dlhšiu životnosť a vyrovnanejší svetelný efekt vďaka jednoliatemu odrazu svetla. Netreba sa obávať ani vysokého účtu za elektrinu, nakoľko spotreba neprevyšuje 5 W na meter. Výrobok je napájaný cez adaptér a má bezpečnostné elektrické krytie do interiéru i exteriéru. O detalioch, parametroch a montáži vám spoľahlivo poradia vyškolení predajcovia.

led pásy

Po inštalácii Mikuláša viac na strechu liezť nemusíte, nakoľko led pásy sú diaľkovo ovládateľné. A nielen to, ovládať môžete aj silu a farebnosť svetiel a tieto parametre si môžete zosynchronizovať s hudbou. Vytvoríte si tak celý svetelno hudobný orchester a cez aplikáciu vo vašom telefóne sa môžete stať jeho dirigentom!