Na matraci od firmy SEGUM sa vyspíte do ružova

História výroby kvalitných zdravotných ortopedických matracov má na Slovensku korene už v roku 1992, kedy začala svoju výrobu firma SEGUM. Na výrobu matracov používajú čisto prírodné materiály, s tým prišli ako prví na Slovensku a postupne svoj sortiment rozširovali. V ponuke majú lacné, ale takisto aj luxusné a drahšie typy matracov, aby splnili požiadavky všetkých zákazníkov, aj tých najnáročnejších.

Kvalitný a dizajnovo zaujímavý matrac

Zariadenie a vybavenie domácností tiež podlieha módnym trendom, tak aj matrace a postele prispôsobujú svoj tvar, materiály a dizajn diktátu módy. V súčasnosti sa do popredia dostali hrubé matrace, ktoré poskytujú oveľa vyšší komfort spánku. SEGUM je spoločnosť, ktorá dokáže splniť požiadavky zákazníka a vyrábajú postele či matrace na zákazku, no bez príplatkov. Základom sú matrace na postel najkvalitnejšie typy matracov, ktoré vyrábajú vo veľkých sériách, čím dokážu šetriť náklady a môžu tak predávať kvalitné výrobky za dostupné ceny. Strážia si preto ich cenu, aby mohli predávať iba kvalitu za dobrú cenu.

Dizajnová posteľ s ortopedickým matracom

Firma má svoje podnikové predajne v Žiline, Senici a Bratislave, kde si záujemcovia môžu tovar osobne prezrieť, vyskúšať a tiež poradiť sa s odbornými predajcami, ktorí im vyberú ten najlepší a najvhodnejší typ matraca pre ich kvalitný spánok. Sortiment matracov sa skladá z dvoch skupín: sendvičové a pružinové, tie ďalej rozdeľujeme na Bonell pružinové matrace a taštičkové matrace. Výrobca pri výrobe zohľadňuje aj fakt, že stále viac ľudí trpí alergiami, a preto používa iba originálnu švajčiarsku penu Sanitized s certifikovanými antibakteriálnymi vlastnosťami. Ich dobré vzťahy s výrobcami peny im dávajú možnosť využívať iba kvalitné a originálne materiály, ktoré zabezpečia vysokú kvalitu výrobkov za nízke ceny.

Roky na trhu a kvalitná práca sa prejavili aj v tom, že firma má mnoho stálych zákazníkov, ktorí sa k nim opätovne vracajú, aby si nakúpili zdravotne vyhovujúce matrace, na ktorých sa dobre vyspia.