Mobilné domy a mobilheimy

Každému z nás vyhovuje iný typ bývania – niektorým vyhovujú byty, iným zase domy v rôznych štýloch – od moderných po chalúpky, cestovateľské typy zas uprednostňujú bývanie v karavanoch…no jedno máme všetci určite spoločné. Každý z nás túži po bývaní vlastnom. Každý z nás túži mať istotu, že ten jeho „kútik“ je naozaj len jeho a nikto mu ho nemôže zobrať.

mobilný dom

Jednou z možností vlastného bývania, ktorá prudko naberá na obľúbenosti, popularite a zažíva v posledných rokoch rozmach sú mobilné domy Euro-mobilnedomy. Bývanie v mobilných domoch uprednostňuje čoraz viac ľudí, a čoraz viac ľudí túto možnosť zvažuje ako zmenu bývania súčasného. Niet sa čomu čudovať, bývanie v takýchto domčekoch má množstvo výhod, je jednoducho zrealizovateľné, finančne omnoho menej nákladné ako stavba kamenného domu a pre tých, ktorí majú plné zuby panelákového života a túžia po domčeku, no nechcú čakať dlhú dobu kým bude reálne postavený, je to riešenie ideálne. Nespútaným dušiam zas vyhovuje to, že svoj domov môžu mať so sebou a môžu byť vo svojom, kamkoľvek pôjdu. Mobilný domček je fantastickým kompromisom medzi bývaním v dome, byte a karavane. Ich ďalšou nespornou výhodou je nízka energetická nákladnosť. Ideálne riešenie pre bývanie trvalé, alebo sezónne – ako chata alebo chalupa. Z vonkajšej strany moderný dom, z vnútornej obrovský priestor pre život so všetkým čo k nemu potrebujete. Mobilné domy a mobilheimy naberajú čoraz väčšie uplatnenie aj v podnikateľskej sfére ako kancelárie, predajne, služby, ubytovanie pre zamestnancov stavebnej sféry – možnosti ich využitia sú skutočne rozsiahle.

karavan

V našej ponuke nájdete mobilné domy moderne vybavené kompletnou kuchyňou vrátane spotrebičov, obývacou izbou s veľkou rozkladacou sedačkou, pohodlnou spálňou, sprchovým kútom a WC. V našich domčekoch nájdete všetko čo k životu potrebujete, bez toho aby ste si nad tým museli lámať hlavu.

Čo sa týka dopravy – dopravíme Vám ho v rámci ČR zadarmo. Poplatok sa platí len u šírky nad 3 m, tento poplatok za nadmerný náklad je v maximálne vo výške 10.000 Kč. Na Slovensko je cena dopravy na dohode, no v maximálnej výške 400 eur. V mnohých prípadoch je doprava aj zdarma.

Ak máte nejaké otázky alebo potrebujete poradiť, pokojne sa na nás obráťte, radi Vám so všetkým pomôžeme.