Zvečnite svoje spomienky na fotografiách

V dnešnej uponáhľanej dobe sa už v mnohých veciach spoliehame len na elektroniku a na tie dôležité detaily života sa často tak trochu zabúda. Všetko máme už len v mobiloch a už ani nie v počítačoch, či notebookoch, ani to už sa veľmi „nenosí“. Lenže fotografie, tie si každý prezrie rád a nielen tie svoje. Často si ukazujeme milé fotky z detstva a dozvieme sa o sebe navzájom zase o niečo viac. Ťažko si teraz uvedomujeme, ako sa dnešné zábery za 10 rokov stanú vzácnymi. No s každým ďalším novým mobilom sa nám mnoho fotografií stráca, lebo veď, kto myslí na to, aby si ich niekam uložil, či prekopíroval to obrovské množstvo dát. Preto máme skvelý tip, ako si svoje krásne spomienky, alebo spomienky na detstvo svojich detí, rodiny a priateľov naozaj zvečniť a nechať ďalším generáciám. A to:

fotografie a fotoaparát

Nechajte si výber vašich fotiek vytlačiť na papier!

Urobte klik ku klasickým fotografiám, ktoré sa opäť vracajú do módy. Budete ich tak mať kedykoľvek aj fyzicky k dispozícii a nemusíte byť závislý od každého mobilu. Vaše spomienky a zvečnené zážitky sa tak nikdy nestratia. Kedykoľvek sa nimi budete chcieť potešiť, alebo prezentovať priateľom, budú tam v šuplíku alebo peknom albume. Poteší sa nielen vaša babička, či mama, ale aj vaše deti a neskôr vnúčatá a najmä vy, keď si budete za dlhý čas tieto fotografie prezerať.

Kdeže už vtedy budú tie staré mobilné telefóny?

fotografia dievcata

Že neviete, ako na to?

Je to jednoduché ! Urobte si starostlivý výber svojich najlepších fotografií, ktoré by ste chceli mať. Nahrajte online fotografie na webe fotkyzababku.sk. Do troch dní vám ich vyrobia a odošlú na adresu, ktorú si zvolíte v objednávke.

Fotografie sa tlačia v dvoch možných prevedeniach: kvalita Štandard a kvalita Premium. Pri prémiovej kvalite je o niečo kvalitnejší papier, farebnosť i stálosť farby. Pri štandardnej kvalite budú fotky stáť od 0,15€ za kus v rozmere 9x13cm. To určite stojí za zváženie! Za 3€ predsa pripravíte už krásny malý fotoalbum! Tak „klik“ ku klasickým fotkám už dnes, určite vám urobia radosť.