Zažite rozkoš

Zmyslová či senzuálna masáž Bratislava je forma masáže, ktorej cieľom je zvýšiť intimitu medzi ľuďmi vo vzťahu. Túto intímnu masáž zvyčajne vykonávajú v domácom prostredí partneri, no je možné ju absolvovať i v spoločnosti profesionálneho maséra v kúpeľoch či v špecializovaných masážnych salónoch. Senzuálna masáž sa však často zamieňa s masážou, v ktorej sa ponúkajú rôzne sexuálne služby. To však býva ďaleko od pravdy. V skutočnosti nemá táto masáž erotickú povahu.

Senzuálna masáž

Cieľom senzuálnej masáže je nadviazať a prehĺbiť vzájomné vzťahy medzi partnermi. Po absolvovaní zmyslovej masáže by sa obaja partneri mali cítiť pohodlne a omnoho viac spätí ako kedykoľvek predtým. Použité masážne techniky sa môžu líšiť v závislosti od klienta či maséra. Ak si to klienti želajú, do masáže sa môžu inkorporovať i rôzne masážne pomôcky ako kamene či vonné masážne oleje prospešné pre pokožku a prebudenie samotných zmyslov. Masáž sa odohráva na mieste, ktoré sú pre klienta najpohodlnejšie a kde sa cíti najviac komfortne, aby sa dosiahol určený cieľ ľahko a čo najrýchlejšie.

Senzuálna masáž

Zmyslová masáž je zameraná taktiež i na uvoľnenie, či už tela alebo mysle. Niekedy si i samotní partneri môžu navzájom vymieňať masáže, ktoré sa zvyčajne vykonávajú v rôznych časoch, aby sa osoba, ktorá práve dostala masáž, nemusela náhle prechádzať z uvoľneného stavu do sústredenejšieho stavu maséra. Každý pár môže mať svoj vlastný prístup k masáži. Neexistujú metódy, ktoré by neboli nevyhnutne nevhodné alebo vhodné, ani žiadna špecifická dĺžka zmyselnej masáže – všetko závisí od želaní klienta. Avšak bez oficiálneho vyškolenia v masírovaní je tu podstatne väčšie riziko úrazu. Ak sa stane, že je masáž bolestivá, tlak dotykov by sa mal znížiť a následne by sa klienti mali vyhýbať hlbokému zaťaženiu svalov, pretože by sa mohli náhodne zraniť.