Vianočné nákupy

Tak ako minulý rok tak aj tento nákupná horúčka začína už od 1. Decembra. Prípravy na Mikuláša každý chce niečo v tej svojej čižme. Od ovocie až po rôzne sladkosti a orechy. Niektoré deti na Mikuláša vyrábajú rodičom a je to veľmi pekne keď vaše dieťa vám niečo výroby nápise báseň alebo nakresli alebo oboje naraz a vy v čižme nájdete prekrásne prekvapenie z srdca. Ale to je vždy len to malé zlo potom príde čas na darčeky.vianočný stromček.jpg
Získanie darčekov pod stromček je náročné. Mame celý rok nato aby sme zistili čo by naša druha polovička pod stromčekom chce no ale aj tak tých vecí za ten rok je viac a vybrať tu správnu je to najnáročnejšie. Je ťažké kupovať veci z otázkou bude sa mu to páčiť. Ale vždy tu sú viac možnosti nakupovania darčekov 1. Poprechádzať sa po obchodoch, 2. Nakupovať cez internet. A poslednú variantu je kúpiť darčekový poukaz je výhodou že sú na textil, oblečenie, elektroniku a dokonca aj hračky a verím že si každý vyberie čo ma rad čo sa mu páči.
Ale urobiť si krásny deň, plný zábavy poprechádzať sa po nákupnom centru nie je tiež k zahodeniu veľa ľudí sa pozerá na novinky čo je nove, čo vyšlo, iné farby, tipy a rôzne modely.
A vianočná večera to sú ďalšie nákupy rôznych potravín, koláčov a rôznych dobrôt. Každý má iné tradície, iné zvyky. A kto z vás čaká na druhý deň? Kto nevydrží a rozbaľuje už po večery a nevie sa dočkať čo v ten darčekovej taške, krásne zabalenému darčeku je.santa a jeho ech plný darčekov.png
No a posledná nákupná časť je SILVESTER. Nákupný kôš plný rôznych svetlíc oslavujúcich nový rok nie je pre každého. Ta kopa chlebíčkov, jedno hubiek no niektorým stačí pohár dobrého vína, či sektu a pozerať sa na krásny ohňostroj plný rôznych farieb a rozmýšľať nad novoročným predsavzatí. Čo by som v novom roku zmenila, čo vylepšila, čo už nikdy neurobila a dúfam že ma to už ani nenapadne.