Sťahovanie v Malackách nikdy nebolo ľahšie

Ak plánujete v najbližšom období sťahovanie svojho bytu, domu, kancelárie, alebo potrebujete vypratať sklad, či garáž nezabudnite sa na tento projekt vopred pripraviť. Správne krabice na sťahovanie, ktoré budú vhodné veľkostne, vám môžu pomôcť pritom, ako budete krabice prenášať. Sťahovacia krabica má totiž aj vyrezaný otvor- úchytku, aby sa dala ľahko rukami zdvihnúť a preniesť. Okrem krabíc budete potrebovať aj lepiacu pásku. Môžete ju použiť napríklad aj na to, aby ste zalepili všetky zásuvky, či otváracie dvierka, aby vám pri prenášaní nezavadzali a neotvárali sa. Celofánová fólia pomôže zase ochrániť nábytok, alebo kúsky, ktoré nechcete, aby sa obili, alebo poškriabali.

sťahovanie

Krabice si prehľadne označte, aby ste neskôr v novom priestore vedeli, čo kde máte. Pokiaľ balíte elektroniku a úplne sa v tom nevyznáte, odfoťte si pozapájané káble predtým než ich odpojíte. Dobrým tipom je aj balenie skla nielen do novín ale aj do kuchynských utierok obrusov a iných látok, ktoré to nepoškodí. Podľa veľkosti vášho priestoru a množstva nábytku naplánujte balenie starostlivo vopred, aby ste mali dosť času. Budete potrebovať dodávku alebo sťahovacie auto, ktoré vám celý náklad prevezie.

Sťahovanie sťahovacia služba

Bolí vás už teraz z toho všetkého hlava?

Máme pre vás riešenie. Miesto všetkých týchto úkonov, si môžete najať profesionálnu sťahovaciu firmu. Ak ste z Malaciek, alebo okolia pomôže vám Sťahovanie Malacky, firma Bonus. Všetky hore spomínané úkony urobia za vás. Všetko dôkladne zabalia, znesú i vynesú. Ekologicky zlikvidujú starý nábytok a elektroniku, ktorú už nechcete. Ba čo viac, obhliadka priestorov a vypracovanie výhodnej cenovej ponuky je u nich zdarma a montáž a demontáž nábytku je v cene. Ak nemáte výťah, do 3.poschodia vám nezaúčtujú nič navyše. neváhajte preto požiadať o cenovú kalkuláciu a nechajte firmu urobiť všetko za vás. Ušetríte veľa energie a do nového priestoru prídete oddýchnutí a svieži.