Požiarne dvere

Ak vám pri výstavbe či rekonštrukcii vášho domu či iného stavebného objektu navrhol váš architekt či požiarny technik protipožiarny uzáver na oddelenie dvoch požiarnych úsekov, budete potrebovať požiarne dvere Lmmont. Takéto dvere sú špecifikované už pri projektovaní stavby, aby ste sa pri kolaudácii vyhli nepríjemnostiam s nedostatočným zabezpečením protipožiarnych opatrení. Požiar, slovo, ktoré v mnohých z nás naháňa strach a hrôzu. Oheň je bežnou súčasťou našich životov, ale ako vraví, oheň je dobrý sluha, ale zlý pán. Netreba sa s ním zahrávať a pri práci s ním treba byť opatrný. V prípade, ak sa už stane nehoda a rozhorí sa požiar, dostatočné protipožiarne opatrenia dokážu zabrániť stratám na hmotnom majetku, ale najmä ľudských životov.

dvere na budove

Medzi protipožiarne opatrenia, ktoré je potrebné dodržať, patrí aj oddelenie dvoch požiarnych úsekov. Požiarne dvere, ktoré ich budú oddeľovať by mali zabezpečiť dostatočnú bezpečnosť pri vzniku prípadného požiaru. Požiarne dvere od našej firmy sú vyrobené z certifikovaných materiálov. Kvalitné prevedenie hliníkových dverí vám zabezpečí dostatočnú ochranu. Sklá, ktoré používame, boli otestované s potvrdením spoľahlivosti a ich požiarna ochrana je vysoká. Dvere môžu taktiež obsahovať aj špeciálne ohňovzdorné vložky. Všetky materiály, ktoré využívame na výrobu požiarnych dverí sú certifikované a testované, aby spĺňali všetky požiadavky. Vďaka svojej vysokej odolnosti sú skvelou možnosťou, ktorú vám ponúkame, ak hľadáte požiarne dvere.

požiar domu

Môžete si vybrať z viacerých typov dverí, ktoré sa líšia konštrukciou či materiálom. Niektoré typy sú aj ekonomicky výhodnejšie. Za to sa vám odvďačí aj vaša peňaženka. Nenechajte už bezpečnosť na náhodu. S našimi požiarnymi dverami budete v bezpečí vy aj vaši blízky, a nemusíte sa už viac obávať hrozby v podobe ohňa.