Ďalšia novinka medzi smartfónmi: OnePlus 7T má 3 fotoaparáty v okrúhlom module

Smartfóny si už získali svojich stálych zákazníkov, na trhu majú svoje pevné miesto a teraz sa jeho majitelia môžu tešiť na ďalšiu novinku z tejto rodiny, ktorá by mala na náš trh doraziť čoskoro. Spoločnosť OnePlus totiž predstavila vylepšený typ OnePlus 7T s doteraz najvýraznejšími vylepšeniami a zmenami v jeho histórii. Výkonnejší je jeho procesor a tiež nabíjanie bude podstatne rýchlejšie, teraz až 30W.
 Telefón a fotoaparát v jednom.jpg
Zariadenie s množstvom vylepšení
Zmena, ktorá stojí za zmienku, je fotoaparát v tomto zariadení. Pribudli mu snímače a teraz ich má tri. Hlavný z nich je s rozlíšením až 48 Mpx, ponúka 2 x optický zoom, ale škoda, že je bez optickej stabilizácie obrazu. Posledný, tretí senzor, má 16 Mpx a ultraširoký snímač, ktorého zorný uhol dosahuje až 117°. Možnosti fotenia v nočnom režime prichádzajú s dvomi novinkami: fotenie vecí vzdialených len 2,5cm od objektívu s názvom macro960 fps slow-motion s možnosťou rozlíšenia 720p.
 
Aj vibrovanie sa dočkalo úpravy
Smartfón OnePlus 7T  sa zaradil medzi produkty s 90Hz displejmi, a to vďaka takzvanému Fluid AMOLED, teda zobrazovaciemu panelu, ktorého pomery strán sú 20:9; uhlopriečka so 6,55 palcami a rozlíšenie FullHD. Zariadenie podporuje HDR10+, jeho maximálny jas dosiahne až 1000 nitov a zaujímavosťou je aj nový vibračný motor, ktorý zabezpečí prirodzenejšie vibrovanie smartfónu.Využívajú ich všetky generácie.jpg
 
Bezdrôtové nabíjanie nečakajte
8 GBoperačná pamäť RAM a 128 GB, resp. 256 GBUFS 3.0 úložisko, to sú atribúty, ktorými je zariadenie vybavené. Na trh sa dostane s už predinštalovaným Androidom 10. Výhodou je rýchlosť nabíjania, 70% kapacity môžete zvládnuť za 30 minút. Chýba však bezdrôtové nabíjanie, no to nie je prekvapením. 
OnePlus 7T bude pre zákazníkov dostupný najskôr v Indii a neskôr by sa mal dostať aj na náš trh. V ponuke by mal byť v dvoch farebných prevedeniach: striebornom a modrom s cenou okolo 600eur.