Aplikácie pre ľudí, ktorým sa ťažko vstáva

Mourning routine

Jedná sa o prepracovanú organizačnú aplikáciu, ktorá vám umožní naprogramovať ráno doslova na minútu. Môžete si taktiež nastaviť rôzne budíky – na vstávanie, na sprchu, raňajky a dokonca aj na to, ako dlho si chcete čistiť zuby. V zásade obsahuje všetko, čo musíte ráno urobiť. Vďaka tejto aplikácii nezabudnete na nič, aj napriek prípadnej únave.krásná dívia.jpg

Sleepcycle

Mnoho ľudí, ktorí nie sú rannými vtáčatami, majú problém so vstávaním kvôli tomu, že nemajú v noci dostatok spánku. Táto aplikácia je skvelý spoločník, ktorý dokáže sledovať váš spánkový cyklus. Poskytuje množstvo rôznych užitočných poznatkov ohľadom vášho spánku, vrátane informácií o tom, kedy je pre vás ideálne ísť spať a kedy je teda ideálne vstávať, aby ste boli oddýchnutý.

Calm

Ak ráno opúšťate byt či dom vždy v zlej nálade, možno vám táto aplikácia na podporu vedomia istým spôsobom pomôže. Prevedie vás rýchlou rutinou, ktorá by sa mala stať vašim každodenným zvykom. Úroveň stresu sa môže značne znížiť prostredníctvom dychových cvičení či iných cvikov, ktoré je najlepšie cvičiť hneď ráno.

Pureple outfit planner

Máte často problém s tým, že neviete, čo si máte obliecť? Tak táto aplikácia je vyrobená pre vás. Vďaka tejto praktickej „appke“ sa vyhnete všetkému stresu, ktorý ráno môže nastať pri výbere oblečenia. Je to mobilný plánovač šatníkov, do ktorého vkladáte všetko, čo máte. Dokonca vám automaticky „povie“, čo by ste si mali obliecť alebo kúpiť, aby ste mali v šatníku viacero možností či štýlov.
spánek.jpg
Alarmy

Ste jedným z tých, ktorý stále stískajú pri budíku tlačidlo „odložiť“? Je to častým dôvodom vášho zaspatia do práce? Potrebujete niečo, čo vás vyslovene donúti vstať z postele? Tak je načase nainštalovať túto aplikáciu. A práve nemáte žiadne ospravedlnenie na to, že ste nevyšli z postele. Budík v tejto aplikácii sa nevypne, pokiaľ neurobíte fotografiu nejakej položky vo vašom byte, väčšinou niečoho, čo je vo vedľajšej miestnosti či nevyriešite matematickú úlohu. Rozhodne je to jedna z tých nepríjemných aplikácii, ale rozhodne funguje.