Upravte si kvalitu vody v domácnosti

Kvalita vody sa na území Slovenska mení podľa jednotlivých oblastí. Sever stredného Slovenska sa môže tešiť z mäkkej vody, no väčšinu Slovákov vie potrápiť naozaj tvrdá voda. Tá spôsobuje viaceré problémy v domácnosti. Asi najevidentnejší dôkaz prítomnosti tvrdej vody sú zanesené elektrospotrebiče. Či už ide o malé spotrebiče, ako varné kanvice, alebo o biele spotrebiče, ako práčky, vodný kameň spôsobuje nemalé škody. Väčšina z nás si už zvykla na pravidelné investície do odvápňovacích prostriedkov a zmäkčovačov vody do práčky. Takto však investujeme do odstraňovania následkov, no mali by sme pracovať na odstránení príčiny.

kvapky vody

S tým nám pomôžu produkty, ktoré sú dostupné na webovej stránke www.vodaservis.sk. V prvom rade Vám odporúčame urobiť si test Vašej vody. Za veľmi výhodnú cenu, ktorú si môže dovoliť každý, si môžete kúpiť domáci test vody. Už za jednu minútu sa dozviete, aký je rozbor Vašej vody. Test odhalí prítomnosť dusičnanov a dusitanov, určí, aké je pH vody a identifikuje stupeň jej tvrdosti. Podľa zistených výsledkov môžete správne zvoliť úpravu vody. VODASERVIS Vám ponúka široký sortiment na rôznu úpravu vody, ktorú si ľahko zvládnete urobiť aj Vy sami.

pohár vody

V ich e-shope nájdete nespočetné množstvo produktov, ktoré sa rôznymi spôsobmi postarajú od zmäkčenie Vašej tvrdej vody tak, ako Vám to najviac vyhovuje. Veľmi zaujímavou kategóriou produktov na úpravu vody pre domácnosť https://www.vodaservis.sk/ predstavujú UV lampy na dezinfekciu vody. Tie zabezpečujú odstránenie vírusov a baktérií z pitnej vody, a to inovatívnym, nechemickým spôsobom, ktorý nevyžaduje použitie chlóru. Strácate sa vo všetkých dostupných produktoch a neviete si dať rady? Obráťte sa na skúsených pracovníkov spoločnosti VODASERVIS, ktorých zastihnete na telefónnom čísle +421 915 910 731. Ochotne Vám poradia a pomôžu Vám zorientovať sa v problematike hygieny vody.