Senzuálne masáže

V spa Tantra Bratislava Vám ponúkame rôzne druhy tantra masáží. Jedná sa o senzuálnu masáž Bratislavatantra, ktorá sa vykonáva na celom tele nevynímajúc tie najcitlivejšie partie. Samotné masáže spočívajú na dokonalom a celkovom uvoľnení Vášho tela a mysle. Naše špeciálne školené masérky sa postarajú o Vaše pohodlie a dokonalý zážitok.

eroticka masaž

Náš salón nájdete priamo v centre mesta Bratislava a verte, že u nás zabudnete na okolitý svet. Uvítame Vás v príjemnom, čistom, voňavom a luxusnom prostredí, kde Vám bude robiť spoločnosť Vami vybraná tantra masérka. Naše masérky sú krásne a príjemné bytosti, ktoré sa postarajú o Vaše pohodlie a relax. Ponúkame viacero druhov senzuálnych masáží, preto je možnosť vybrať si tú, ktorá Vám najviac vyhovuje, no odporúčame postupne vyskúšať si zo všetkých, čo v konečnom dôsledku aj sami budete určite chcieť využiť. Preto máme pre stálych klientov rôzne bonusy a zľavy pri opakovanej návšteve. K dispozícii je samozrejmosťou aj príjemné občerstvenie, po ktorom sa môžete odobrať do súkromných priestorov za účelom, pre ktorý ste k nám prišli. Samozrejmosťou je 100% hygiena, preto Vám pred masážou bude ponúknutá príjemná sprcha.

senzuálne masáže

Samotná masáž je nastavená na Vašu sexuálnu energiu, ktorú Vám masérka pomocou príjemných pomôcok pozdvihne na najvyššiu úroveň. Senzuálne masáže sa s bežnou klasickou masážou nedajú porovnávať. Pri bežnej masáži si oddýchne iba telo, no Vaša energia ostane nepovšimnutá a taktiež Vaša myseľ zasa zabudnutá, kde to pri senzuálnej masáži kladieme dôraz na Vašu samotnú sexuálnu energiu, jej pozdvihnutie a splynutie s Vašou mysľou. Príjemnými a dráždivými dotykmi na Vašom tele sa masérka postupne dostane k tým najcitlivejším partiám Vášho tela a pomôže tak k Vášmu dokonalému uvoľneniu. Nie je vylúčené ani dosiahnutie vyvrcholenia, teda orgazmu, čo je úplne v poriadku. Na túto masáž tak ľahko nezabudnete.