Profesionálne krtkovanie – vaša záchrana pred upchatými odtokmi.

Už vás nebavia neustále sa opakujúce problémy s upchatým potrubím? Skúsili ste už všetky babské recepty a postupy, aj rôzne prípravky proti nečistotám v potrubí, avšak bez výrazného výsledku? Dobiehajú vás resty z minulosti, kedy ste nie veľmi dbali na to, čo sa do odtokov vlastne dostáva? Možnože nie je ešte úplne neskoro. Ak podstata problému tkvie iba v blokáde, ktorú tvorí mastnota, vlasy, toaletný papier, hygienické potreby a iné nečistoty, dá sa to ešte stále zachrániť. Treba ale konať rýchlo. Neriešené upchaté potrubie vedie až k trvalému poškodeniu kanalizačných rúr a oprava bude následne dosť finančne nákladná.

KrtkovanieAk neúspešne bojujete s upchatými odtokmi, volajte hneď pomoc – AB-krtkovanie, profesionálna služba v oblasti čistenia kanalizácií a iných inštalatérskych prác. Na území západného Slovenska sú bezkonkurenčne jedni z najlacnejších. Či už potrebujete krtkovanie Malacky, Nitra, Trnava alebo Bratislava, sú vám naporúdzi kedykoľvek, v ktorúkoľvek hodinu. Cena zostáva rovnaká pre všetky mestá, obce aj dediny na západe. Bez skrytých doplatkov a poplatkov. Zbavte sa problému s neodtekajúcim drezom, vaňou alebo upchatým záchodom.

Krtkovanie3

Pracovníci AB-krtkovania sú vybavení modernou technológiou, ktorá zahŕňa aj rôzne druhy kief rotujúcich pomocou elektromotora. Vďaka nim dochádza k účinnému prečisteniu každej zažranej špiny. Taktiež pomocou vysokotlakového čističa dokážu potrubie preraziť vysokým tlakom vody. AB-krtkovanie vám okrem iného poskytne aj tv monitoring vnútra kanalizácie a takto pomôže odhaliť aj skryté závady. Netrápte sa zbytočne sami s problémami, ktoré patria do rúk profesionálov. Oni vedia, čo s tým robiť. Neriskujete tak zhoršenie situácie a zbytočné extra výdavky za úplne nové potrubie. AB-krtkovanie všetko vyrieši za vás komfortne, rýchlo a hlavne lacno.