Dekoratívne osvetlenie

Dokonalá súhra drobných svetielok sa označuje ako svetelný záves. Tento úžasný dekoračný prvok vie navodiť správnu atmosféru, podporiť zmysly a vytvoriť priestor na relax. Výborne sa hodí na balkóny a terasy, ale pokojne aj do interiéru, kde si takýmto spôsobom viete navodiť náladu, ktorú práve potrebujete. Romantické večery, posedenia s priateľmi pri príjemných rozhovoroch alebo hudbe, pokojné a nezabudnuteľné chvíle s rodinou. To všetko si viete vytvoriť a sprostredkovať pomocou tohto fantastického produktu.

snehové vločky v okne

Svetelný záves zaujímavo skrášli aj vaše okno a to nielen v čase Vianoc, ale pokojne aj kedykoľvek počas roka. Pocit, ktoré drobné svetielka v závese dokážu vytvoriť, rozhodne stojí za to. Ak svetelný záves vyskúšate, už sa ho nebudete chcieť vzdať.

Svetelné závesy, ktoré nájdete v našej ponuke pozostávajú z Led technológie, ktorá je úspornejšia k spotrebe elektrickej energie, čo sa vo finále odrazí na platení vašich účtov. Led svetielka nájdete v žltých a v bielych farbách. Žltá prináša teplo, biela zase chlad, ale môžete si vybrať aj iné farby svetiel vo vašom svetelnom závese alebo ich kombinácie.

modrý svetelný záves

Okre okien Led závesy vytvárajú aj pútavú dekoráciu dverí, ktorými sa bude prechádzať o to radostnejšie, keď budú takto netradične vyzdobené. Jednou nevyhnutnosťou je výber svetelného závesu v správnych rozmeroch a farbách, druhou stránkou výberu je výber tvarov svetiel podľa vášho gusta. Snehové vločky, hviezdičky, srdcia, vyberte si z našej aktuálnej rozsiahlej ponuky, v ktorej nechýbajú ani cencúle či kruhové svetlá, ktoré vám vytvoria bodkovaný svietiaci záves v dĺžke, ktorá vám vyhovuje.

Doprajte si krásu, komfort, ktorú prinášajú dekorácie a doplnky bytov či domov, svetelné závesy nevynímajúc. Premeňte váš domov na miesto, kde sa budete dobíjať pozitívnou energiou pre fungovanie v ďalších dňoch. Nech je miesto, kde bývate vašim skutočným domovom, kde sa cítite jednoducho ako doma.