Rozmýšľali ste niekedy nad tým, aké ťažké je schudnúť tak, aby ste boli so sebou naozaj spokojný? Je to naozaj veľmi ťažké, hlavne preto, že sa musíte správne psychicky nastaviť. Uvidíte však, že keď bude fungovať vaša myseľ, všetko ostatné príde akosi samo. Pretože, nech sa deje čokoľvek, vy sami ste ten človek, na ktorého sa môžete naozaj spoľahnúť vo všetkých ohľadoch. Predsa len, často sa to aj hovorí, nemyslíte? Nespoliehaj sa na nikoho, iba na seba. To je to najlepšie, čo môžete urobiť. Sami seba predsa nemôžete nikdy sklamať. A to je naozaj niečo, čo sa dá oceniť. Hlavne vtedy, keď vám na tom záleží.

jídlo

Ak je niečo naozaj problematikcé, tak zotrvať v režime, kedy chcete naozaj schudnúť. Pretože to prvotné rozhodnutie môže byť spojené s nadšením, s neuveriteľnou agóniou a s ktovie akými pocitmi, ktoré budete v tej chvíli cítiť. Ale nakoniec zistíte, že to vlastne celé nemalo vôbec zmysel. Po prvých týždňoch na sebe nebudete vidieť vôbec žiadny progres, a to vás demotivuje natoľko, že už budete rozmýšľať nad tým, že sa na to celé vykašlete. Vtedy sa však do toho musíte znovu dostať. Ako to však urobiť? Možno ste zvolili nesprávny druh diéty. Skúšali ste napríklad proteínovú diétu https://www.prodietix.sk/o-proteinovej-diete?

metr

Práve tá sa v poslednej dobe stala naozaj veľmi populárnou, hlavne preto, že ju preferujú aj doktori, čo teda často nevidíte. Pre mnohých ľudí znamená začiatok chudnutia to, čo pre ostatných návšteva doktora. Je to niečo veľmi nepríjemné, je to niečo, v čom nevidíte absolútne žiadny zmysel, napriek tomu, že veľmi dobre viete, že tam zmysel je. Okrem toho, uvidíte, že keď zvolíte správny typ chudnutia, nebudete mať zo seba zlý pocit. Práve naopak. Budete sa cítiť dobre, sami uvidíte progres a budete šťastný z toho, že ste sa na to dali nahovoriť. A nie je toto presne to, čo by ste chceli?