Každá domácnosť skrýva množstvo vecí a predmetov. Ich uloženie a opätovné nájdenie zvykne byť problém. Určite to poznáte – hľadáte napríklad gombíky a máte ich všade a takmer nikde.

Tento problém Vám spoľahlivo vyriešia ZIP sáčky 2packsk, ktoré sú vhodné na uloženie všetkých drobností. ZIP sáčky sú rýchlo  zatváracie vrecká v ktorých predmety nenavlhnú, nepoškodia sa a v prípade potravín nestratia svoju arómu.

gummi-bears-318367_640

V ponuke sú štandardné prevedenia alebo popisovateľné ZIP zatváracie vrecká. Tie sú u zákazníkov mimoriadne obľúbené. Môžete si označiť sáčky vlastnou poznámkou a už nikdy sa Vám nezamení druh korenia alebo sypaného čaju. Veľkou výhodou je ich dokonalá uzatvárateľnosť a prehľadnosť. Dodávajú sa v rôznych veľkostiach, dajú sa použiť opakovane, systém uzatvárania je patentovaný a vhodný na viacero použití.

spices-1463619_640

Pri voľbe ZIP sáčkov na potraviny oceníte ich nepriedušnosť, čo znamená, že potraviny si uchovajú pôvodný vzhľad a arómu. Atest o potravinárskej vhodnosti je samozrejmosťou.

ZIP sáčky sú ekologickou variantou uskladňovania nielen potravín ale aj napríklad mincí, kovových súčiastok a iných drobností.

V ponuke sú aj varianty s posuvným jazdcom, čo je takisto funkčná forma uzatvárania.

Dodávajú sa v 13 rozmeroch, niektoré v prevedení s uškom. Tie ocenia gazdinky pri balení korenín, ale aj domáci majstri pri ukladaní klinčekov a iných drobností. Všetko máte pritom na očiach a získavate dokonalý prehľad o užitočných maličkostiach.

Využívané sú aj v priemyselných prevádzkach, laboratóriach alebo medicínskych zariadeniach. Dajú sa do nich uložiť napríklad ihly, striekačky a skúmavky, ktoré sa prevážajú do iného špecializovaného laboratória.

Pre deti sú napríklad tvorivé. Vedia si do nich uložiť svoje drobnosti a na sáčok nakresliť obrázok s označením.

Ich využitie je naozaj všestranné a rôznorodé.